Dzień Matki

W dniu 27. 05. 2013 o godz. 10.30  w Zespole Szkół w Nowych Piekutach odbyła się uroczystość z okazji Dnia Matki, którą przygotowały panie z Punktu Przedszkolnego „Wesoły Promyk”  Bogusława Osiekowicz,  E. Markowska,  A. Ostrowska, z oddziału przedszkolnego 6 – latków panie Danuta Rzymska i Elżbieta Brzozowska oraz wychowawczyni klasy III pani Zofia Kostro.

Nasi mali aktorzy na scenie zaprezentowali się pięknie. Każde dziecko chciało ucieszyć swoją mamę wierszykiem, piosenką i tańcem oraz drobnym upominkiem w podziękowaniu za trud, poświęcenie, miłość i wychowanie.

Wszystkie mamy były oczarowane występami swoich pociech, a potwierdzeniem na to były głośne oklaski, uśmiech i łzy wzruszenia.

Oprócz oglądanych występów wszystkie mamy zostały zaproszone na słodki poczęstunek.