Zaproszenie

Dyrektor Zespołu Szkół w Nowych Piekutach, Wójt Gminy Nowe Piekuty oraz Proboszczowie parafii Hodyszewo i Piekuty już po raz XIII organizują  Dni Gimnazjalistów. Tegoroczna edycja będzie przebiegać pod hasłem: „Od nas zależy przyszłość”. Serdecznie zapraszamy grupy młodzieży wraz z opiekunami do Hodyszewa i Nowych Piekut w dniach 19 – 20 maja 2016r.

Proponujemy:

• świetną zabawę, głównie na świeżym powietrzu,
  • integrację młodzieży gimnazjalnej z Podlasia,
  • atrakcyjne zajęcia.

Oczekujemy:

• pozytywnej odpowiedzi na nasze zaproszenie  na adres poczty elektronicznej: zsnp@wp.pl  lub na adres poczty tradycyjnej: Zespół Szkół w Nowych Piekutach, ul. Główna 3, 18- 212 Nowe Piekuty. Na zgłoszenia czekamy do 7 marca 2016r.

Historia wcześniejszych edycji Dni Gimnazjalistów znajduje się na stronie internetowej naszej szkoły pod adresem: www.szkola.nowepiekuty.pl w zakładce Hodyszewskie Dni Gimnazjalistów.

Będzie nam miło gościć na XIII Dniach Gimnazjalistów grupę z Waszej szkoły.

Szczegółowe informacje zostaną przesłane zainteresowanym w marcu. Wszelkie pytania prosimy kierować  pod numer telefonu 86 47 65 045 ( sekretariat Zespołu Szkół w Nowych Piekutach).

W imieniu Organizatorów

XIII Dni Gimnazjalistów