ŚWIATOWY DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA W BIBLIOTECE

"Czy to wczoraj, czy to dziś - dzieciom jest potrzebny miś"

25 listopada 2015r. obchodziliśmy Światowy Dzień Pluszowego Misia. Z tej okazji nasza biblioteka zamieniła się w pluszowy i misiowy raj dla przedszkolaków. Dzieci odwiedziły bibliotekę wraz ze swymi ulubionymi misiami. Na uczestników imprezy czekała moc atrakcji: pluszowe czytanie w wykonaniu wicedyrektor Zespołu Szkół Pani Marii Łapińskiej, misiowa bajeczka filmowa pt. „Beniamin w bibliotece”, układanie puzzli, zajęcia ruchowe, a także kolorowanki z ulubionymi misiami i śpiewanie piosenki o odważnych niedźwiadkach.  Przedszkolaki były zachwycone, bo przecież Pluszowy Miś to ulubiona zabawka najmłodszych. Stał się bohaterem wielu książek i filmów, uczy, bawi i pociesza. A takie misie jak: Kubuś Puchatek, Miś Paddington, Miś Uszatek czy Coralgol to najlepsi przyjaciele dzieci przekazują wiedzę dzieciom na całym świecie, często je pocieszają.