Podsumowanie współzawodnictwa sportowego szkół powiatu wysokomazowieckiego za rok szkolny 2016/2017

21 września 2017 roku w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Wysokiem Mazowieckiem odbyło się uroczyste podsumowanie współzawodnictwa sportowego szkół powiatu wysokomazowieckiego za rok szkolny 2016/2017. Spotkanie rozpoczął i przywitał zaproszonych gości Bogdan Bieliński Przewodniczący Zarządu Powiatowego Szkolnego Związku Sportowego w Wysokiem Mazowieckiem. Następnie poprosił Leszka Gruchałę Wicestarostę Wysokomazowieckiego oraz Kazimierza Gniazdowskiego Przewodniczącego Podlaskiego Wojewódzkiego Związku Sportowego o wręczenie zwycięzcom dyplomów, pucharów, statuetek i odznaczeń. Nasza szkoła podstawowa zajęła 3 miejsce. Gratulujemy!!!