Plecaki z „Pulkiem” trafiy do uczniów

16 stycznia 2014r. naszą szkołę odwiedzili państwo Ołdakowscy pan Jan Ołdakowski z żoną Haliną i synem Marcinem  właściciele firmy ROL POL.   

 Firma ROL POL jest firmą solidną z długoletnim doświadczeniem w branży rolnej, zajmującą się sprzedażą hurtową i detaliczną środków produkcji rolnej nie tylko na terenie gm. Szepietowo, ale i gmin sąsiadujących. Nasza szkoła już od wielu  lat współpracuje z właścicielami tej firmy, którzy finansowo wspierają  Hodyszewskie Dni Gimnazjalistów. W tym roku Państwo Ołdakowscy  dodatkowo wsparli finansowo Zespół Szkół w Nowych Piekutach  oraz rzeczowo 100 uczniów. Na ręce Pani Dyrektor przekazali czek na kwotę 5000 zł oraz ufundowali 100 plecaków zaopatrzonych w materiały szkolne, opatrzone logo puławskich zakładów oraz Pulkiem  dla najmłodszych uczniów z kl. 0-III. Otrzymane upominki wywołały w uczniach ogromną radość i zadowolenie

Pani Halina Ołdakowska podczas wręczania nagród stwierdziła, że nasza szkoła z roku na rok rozkwita, staje się piękniejsza. Przypomniała, że jest jej absolwentką. Miło wspomina lata nauki. W murach tej szkoły nie tylko nauczyła się czytać i pisać, ale przede wszystkim dowiedziała się jak być dobrym człowiekiem..

W dowód wdzięczności za prezenty, którymi obdarzyli nas właściciele firmy ROl POL, Dyrektor Danuta Wyszyńska przekazała podziękowanie od: Dyrektora,  Grona Pedagogicznego  i Uczniów Zespołu Szkół w Nowych Piekutach, stwierdzając jednocześnie, żeokazana przez darczyńców siła serca i przyjazna dłoń będą nam towarzyszyć w dalszej współpracy podejmowanej dla dobra naszych dzieci i młodzieży. Podziękowała również  za życzliwość, zrozumienie i ofiarność. Wyrażając swą wdzięczność, życzyła wielu sukcesów i powodzenia w realizacji życiowych zamierzeń.

Szkoła Podstawowa im. ks. Rocha Modzelewskiego w Nowych Piekutach
Realizacja:AKTIZ