MAMY DWA ZŁOTE MEDALE

Dnia 16.04.2015r. w Białymstoku odbył się Finał Igrzysk Województwa Podlaskiego w piłce ręcznej chłopców. Drużyna zdobyła  I miejsce.
Mistrzowie Województwa : Jakub Bajkowski, Arkadiusz Markowski, Kacper  Przeździecki, Jakub Śliwowski, Grzegorz Sienkiewicz , Gustaw Zakrzewski, Jakub Kruszewski, Łukasz Wnorowski, Piotr Brzozowski, Mateusz Karpiesiuk Adrian Niemyjski, Damian Poletyło, Rafał Kunicki otrzymali puchar i złote medale.
Drużyna zdobyła również puchar ,,fair pley”.
Najlepszym zawodnikiem  turnieju finałowego  został Jakub Śliwowski - otrzymał statuetkę i koszulkę „mistrza województwa podlaskiego”.

Dnia 20.04.2015 r. nasza szkoła była gospodarzem Igrzysk  Województwa Podlaskiego w  piłce  ręcznej  dziewcząt. Zawody odbyły się w sali Zespołu Szkół w Jabłoni Kościelnej.
Gośćmi honorowymi imprezy byli: - Marek Sadowski wice-prezes Podlaskiego Wojewódzkiego Szkolnego Związku Sportowego, Bogusław Bieliński – Przewodniczący Powiatowego SZS w Wysokiem Mazowieckiem.

W zawodach wzięły udział drużyny: SP 3 Bielsk Podlaski, SP Dąbrowa Białostocka, SP Poświętne oraz gospodarzy  SP im. Ks. Rocha Modzelewskiego w Nowych Piekutach , która została  MISTRZEM IGRZYSK  WOJEWÓDZTWA PODLASKIEGO .
Wyróżnioną  zawodniczką    została Anita Dąbrowska.

Skład Drużyny: Aleksandra Dąbrowska, Julia Dworakowska, Ewelina Kozłowska, Sylwia Domańska, Katarzyna Bajkowska, Anita Dąbrowska, Weronika Dąbrowska, Łopieńska Natalia, Dąbek Aleksandra, Sieńko Aleksandra, Mioduszewska Katarzyna, Jabłońska Kamila, Tymińska Julia, Gołębiewska Aleksandra