I Konkurs Piosenki Angielskiej

W dniu 19 stycznia 2017r. w Szkole Podstawowej został przeprowadzony I Konkurs Piosenki Angielskiej. W konkursie wzięło udział  7 uczestniczek klas V i VI. Dziewczęta zaprezentowały się w repertuarze  popularnych  piosenek  angielskich. W jury zasiedli nauczyciele uczący języka angielskiego, niemieckiego i muzyki: p. Anna Buczkowska ,p.  Piotr Markowski i p. Dorota Niemyjska.

Podczas konkursu byli obecni wszyscy uczniowie szkoły podstawowej -  klasy I-VI wraz  z nauczycielami . Widzowie bawili się  i dopingowali uczestniczki konkursu  w rytm przedstawianych piosenek.

Podczas obrad jury uczniowie bawili się słuchając i tańcząc  popularnych przebojów pod przewodnictwem p. Anny Krakowskiej. Jury spośród uczestników wybrało zwycięzców:

• I miejsce przypadło  uczennicy kl. V Weronice Skłodowskiej ,
  • II miejsce duetowi kl. VI. Klaudii Marciniak i Julii Tymińskiej,
  • III miejsce uczennicy  kl. VI Gabrieli Krasowskiej.

Bożena Skłodowska  i Anna Buczkowska