Gry i zabawy ruchowe w „Fikolandzie”

Dnia 7.10.2016r. uczniowie klasy II a i II b pod opieką nauczycieli: Elżbiety Brzozowskiej, Doroty Grochowskiej – Gierałtowskiej, Wioletty Litwińczuk i Sławomira Kuropatwy udali się na wycieczkę do Białegostoku. Celem wycieczki były gry i zabawy ruchowe w „Fikolandzie”. W salach zabaw dzieci mogły korzystać z licznych atrakcji, między innymi: z basenu z tysiącami kolorowych piłeczek, ze zjeżdżalni tubowych, z tuneli z przeszkodami, z dmuchanej trampoliny. Pod okiem doświadczonych Animatorów dzieci mogły doświadczyć wielu przygód, między innymi poszukiwanie skarbu piratów. Taniec pod liną nie był wcale taki łatwy, ale dostarczył wielu pozytywnych emocji. Każdy mógł znaleźć coś dla siebie i aktywnie spędzić czas. Zadowolone dzieci wróciły autokarem do szkoły. Wycieczka była wspaniałą, niezapomnianą i pełną wrażeń zabawą.