Finał Ogólnopolski w Mini Piłce Ręcznej dziewcząt i chłopców Głuchołazy

W  dniach 10-13 .06.2015r. w Głuchołazach woj. opolskie odbył się Ogólnopolski Finał w Mini Piłce Ręcznej dziewcząt i chłopców. Naszą szkołę reprezentowały dwa zespoły:

• Dziewcząt w składzie: ANITA DĄBROWSKA , KATARZYNA BAJKOWSKA, WERONIKA DĄBROWSKA, ALEKSANDRA DĄBEK, NATALIA ŁOPIEŃSKA, WIKTORIA SIEŃKO, JULIA DWORAKOWSKA, ALEKSANDRA DĄBROWSKA, ANNA SADKOWSKA, EWELINA KOZŁOWSKA, KAMILA JABŁOŃSKA, SYLWIA DOMAŃSKA, JULIA TYMIŃSKA, KATARZYNA MIODUSZEWSKA.
  • Chłopców w składzie: KACPER PRZEŹDZIECKI, GUSTAW ZAKRZEWSKI, JAKUB ŚLIWOWSKI, ŁUKASZ WNOROWSKI, JAKUB KRUSZEWSKI, GRZEGORZ SIENKIEWICZ, PIOTR BRZOZOWSKI, RAFAŁ KUNICKI, MATEUSZ KARPIESIUK, DAMIANPOLETYŁO, ADRIAN NIEMYJSKI, ARKADIUSZ MARKOWSKI.

Oba zespoły spisały się bardzo dobrze. Dziewczęta zdobyły X miejsce natomiast chłopcy XII.

Dla dziewcząt i chłopców było to duże doświadczenie i wspaniała przygoda. Oprócz zmagań podczas gry w  wolnym czasie drużyny miały do dyspozycji boiska , plac zabaw oraz zapewnione różne atrakcje między innymi: płukanie złota, strzelanie z łuku a także  wyjazd po słodkości do Czech.