Finał Ogólnopolski Turnieju SZCZYPIORNIAK NA ORLIKACH

W  dniach 18-21 .06.2015r. w KRAKOWIE odbył się Ogólnopolski Finał Turnieju SZCZYPIORNIAK NA ORLIKACH. Naszą szkołę reprezentował zespół dziewcząt w składzie: ANITA DĄBROWSKA , KATARZYNA BAJKOWSKA, WERONIKA DĄBROWSKA, ALEKSANDRA DĄBEK, NATALIA ŁOPIEŃSKA, WIKTORIA SIEŃKO, JULIA DWORAKOWSKA, ALEKSANDRA DĄBROWSKA, ANNA SADKOWSKA, EWELINA KOZŁOWSKA, KAMILA JABŁOŃSKA, SYLWIA DOMAŃSKA, JULIA TYMIŃSKA, KATARZYNA MIODUSZEWSKA.

Dziewczyny wywalczyły wśród 16 województw XIII miejsce. Oprócz zmagań na boiskach w czasie pobytu przeżyły wspaniałą przygodę. Mieliśmy okazję obserwować trening reprezentacji piłki ręcznej  i spotkać się z najlepszymi szczypiornistami Polski. Na żywo obejrzeliśmy mecz Polska –Dania w Hali TAURON Arena Kraków. Korzystając z pobytu zwiedziliśmy też Krakow.