DRUŻYNA NA PODIUM

Dnia 30.11.2016 roku nasi gimnazjaliści wzięli udział w Powiatowym Konkursie Pierwszej Pomocy Przedmedycznej w Szepietowie. Drużyna w składzie: Izabela Majewska, Hubert Markowski i Natalia Przeździecka, zajęła II miejsce. Uczniowie musieli wykazać się wiedzą teoretyczną oraz zdolnościami praktycznymi. Zmierzyli się też z udzielaniem pierwszej pomocy w sytuacji zastanej – wypadku drogowym, z czym poradzili sobie bez problemu. Wzorowo wykonali również zadania  na torze przeszkód, gdzie liczyło się nie tylko uratowanie życia, lecz także czas. Wszystkie konkurencje oceniała komisja, do której należeli przedstawiciele Państwowej Straży Pożarnej oraz ratownicy z Pogotowia Ratunkowego w Wysokiem Mazowieckiem.

Gratulujemy zajętego miejsca oraz życzymy dalszych sukcesów!

Jadwiga Radulska - Kostro