BAL GIMNAZJALNY 2014

18 czerwca 2014 r. odbył się Bal Gimnazjalny, którego organizatorami byli uczniowie klas IIIA i IIIB Gimnazjum im. Sybiraków w Nowych Piekutach oraz ich rodzice. Gości – Panią Dyrektor, Panią Wicedyrektor, Ks. Proboszcza, Wychowawców, Nauczycieli oraz uczniów klas pierwszych i drugich gimnazjum – przywitała uczennica Monika Łopieńska. Życzenia przyjemnej zabawy przekazała Pani Dyrektor Danuta Wyszyńska. Następnie trzecioklasiści zatańczyli poloneza. Ich występ spotkał się z ciepłym przyjęciem. Kolejnym punktem  było robienie pamiątkowych fotografii w plenerze. Po „sesji zdjęciowej” na wszystkich czekał poczęstunek. I wreszcie rozpoczęła się kilkugodzinna dyskoteka. Wszyscy bawili się znakomicie.